• Головна
  • Головним джерелом капітальних інвестицій хмельничан є власні кошти
16:49, 28 травня 2016 р.

Головним джерелом капітальних інвестицій хмельничан є власні кошти

З початку року підприємствами області в розвиток економіки за рахунок усіх джерел фінансування внесено 1266,5 млн грн капітальних інвестицій. Це на 14,6% більше обсягу капітальних інвестицій за відповідний період минулого року.
99,8% загального обсягу  капітальних інвестицій освоєно в матеріальні активи, з яких у будівлі та споруди – 58,9% усіх інвестицій, у машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби – 37,8%.
Лише 0,2% загального обсягу капітальних інвестицій було вкладено у нематеріальні активи.
Як і раніше головним джерелом капітальних інвестицій є власні кошти підприємств і організацій. За їх рахунок освоєно 50,6% загального обсягу. Частка коштів населення, витрачених на будівництво житла, становила 39,7%, залучених і запозичених коштів, зокрема, кредитів банків та інших позик, – 3,3%. За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно 5,0% капітальних інвестицій.
Вагомими є частки капітальних інвестицій підприємств промисловості (29,4%), сфери адміністративного та допоміжного обслуговування (24,4%), будівництва (17,4%), сільського, лісового та рибного господарства (16,8%).
522,0 млн грн (41,2% від загального обсягу) склали капітальні інвестиції в житлове будівництво. А це на 12,9% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інвестиції #капітальні інвестиції #кошти #частака внесень
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...