• Хмельницькі легкоатлети стали кращими на Кубку України (Фото)
09:02, 29 травня 2016 р.

Хмельницькі легкоатлети стали кращими на Кубку України (Фото)

Днями у Кіровограді проходив Кубок України з легкої атлетики.Чотирьом хмельницьким атлетам вдалося здобути призові місця.
На змагання приїхали спортсмени з Харкова, Києва, Чернівців, Донецька, Полтави, Черкас, Дніпра, Запоріжжя, Волині, Херсону та Вінниці. За призові місця також змагалися атлети з Грузії та Молдови.
Хмельничани Марина Бех і Єгор Жуков у змаганнях вибороли «золото».  Вони стали кращими у своїх дисциплінах. Не вдалося піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу Вікторії Калюжній, яка виграла «срібло». Бронзову нагороду здобув Олег Каяфа.
gGTcle8qOYg
Марина Бех у змаганнях з стрибків у довжину з результатом 6,41 м здобула «золото». Анастасія Колотій з результатом 5.57 м посіла 9 сходику змагань.
Єгор Жуков у забігу на 5 кілометрів з результатом 14,17 хвилини теж став золотим призером змагань. У цій ж дисципліні, але серед жінок друге місце посіла хмельничанка Вікторія Калюжна. Вона пробігла за  16,35 хвилини. Олег Каяфа у забігу на 1,5 км за 3,47 хвилини  отримав «бронзу».