• Збірна України гідно програла Німеччині в матчі Євро-2016
Євро-2016. Поразка 2:0
10:53, 13 червня 2016 р.

Збірна України гідно програла Німеччині в матчі Євро-2016

Футбольний поєдинок між збірними України та Германії на Євро-2016 закінчився перемогою німців з рахунком 2:0.
Українські футболісти, більш ніж достойно трималися проти діючих чемпіонів світу. Тим не менше забити гравцям гол української збірної так і не вдалося.
Перший гол на 19-й хвилині забив  головою гравець збірної Німеччини Шкодран Мустафі.
Після перерви німці більше володіли м'ячем, але по-справжньому небезпечних моментів, так і не створили. Наприкінці українці спробували влаштувати штурм воріт суперника, але добитися успіху так і не зуміли. А найреальнішу нагоду нашій команді надали самі німці, коли виникла неузгодженість між захисником і воротарем Нойером і м'яч ледь не влучив у порожні ворота суперника.
Голкіпер збірної Німеччини врятував команду від удару Коноплянки у дальній кут і удару Хачеріді  з п'яти метрів.
Вийшов на заміну наприкінці гри Бастіан Швайнштайгер, в доданий час, на 93-й хвилині, забив другий м'яч у ворота українців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію