• Головна
  • Вони працюють – Хмельниччина посіла 3-є місце за показниками роботи своїх депутатів-мажоритарників
12:48, 17 червня 2016 р.

Вони працюють – Хмельниччина посіла 3-є місце за показниками роботи своїх депутатів-мажоритарників

Хмельниччина посіла третю сходинку у рейтингу областей за сукупними показниками роботи депутатів-мажоритарників.
Громадська мережа ОПОРА проаналізувала роботу депутатів від мажоритарних округів Хмельничиини за три місяці – з лютого по квітень.
Участь у моніторингу взяли Олександр Герега, Сергій Лабазюк, Роман Мацола та Володимир Мельниченко.
Як засвідчує аналіз роботи нардепів за три місяці, Олександр Герега став одним із тих народних обранців, які жодного разу не відвідали свій округ, відповідно не провели жодного особистого прийому громадян та жодного разу не взяли участі у роботі місцевої влади.
Роман Мацола та Володимир Мельниченко за звітний період не реєстрували законопроектів, які б були пов'язані із проблемами їхніх округів чи Хмельницької області загалом.
Впродовж трьох місяців жоден із парламентарів від Хмельниччини, діяльність яких моніторить ОПОРА, не виступав у сесійній залі.
Водночас Роман Мацола став лідером серед 105 депутатів за критерієм «участь у роботі місцевої влади». Цей народний обранець 10 разів долучався до роботи представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.
В цілому, аналіз активності депутатів-мажоритарників у своїх округах дає підстави говорити, що представники областей Західної України, зокрема й Хмельницької, демонструють кращі показники за колег з інших регіонів країни. У п'ятірці кращих за цим показником Чернівецька, Львівська, Івано-Франківська, Хмельницька та Рівненська області.
А у рейтингу областей за сукупними показниками їхніх представників-депутатів, діяльність яких досліджується ОПОРОЮ за вищезазначений період,  Хмельниччина посідає третє місце після Чернівецької та Житомирської областей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельниччина #ОПОРА #депутати #рейтинг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...