• Головна
  • Про готові результати послуг хмельничан ЦНАП тепер повідомлятиме через sms та пошту
14:30, 17 червня 2016 р.

Про готові результати послуг хмельничан ЦНАП тепер повідомлятиме через sms та пошту

У Центрі надання адміністративних послуг з’явилася нова послуга. Відтепер про готовність видачі результату послуги повідомлятимуть шляхом інформуватимуть через sms-повідомлення або повідомлення на електронну пошту суб’єктам звернень.
Таку функцію втілюють, аби підвищити рівень комфортності та зручності під час отримання адміністративних послуг відвідувачів.
«З часу створення Центру надання адміністративних послуг ми почали видавати результати безпосередньо у Центрі, а згодом проаналізувавши ресурси, які на це витрачаються, а також враховуючи те, що час нашого дзвінка не завжди був зручним для замовника послуги, та й розмови є як правило тривалими в часі і вартісними, ми прийняли рішення використовувати сервіс SMS-повідомлення на мобільний номер та повідомлення на електронну адресу, які заявники залишають адміністратору Центру під час реєстрації їх звернень. Тобто, ми зайвий раз не турбуємо замовника і раціональніше використовуємо наші ресурси», – прокоментував начальник управління адміністративних послуг, адміністратор Олексій Хохлов.
Для суб’єктів звернень будуть приходити повідомлення на телефон з текстом: «Просимо отримати результат послуги. ЦНАП, вул. Соборна, 16, тел.: (0382) 76-58-61».
На електронну адресу приходитиме трішки інше повідомлення: «Хмельницька міська рада/Центр надання адміністративних послуг/Розгляд Вашого звернення, що має реєстацаійний № хххх-хх, завершений. Ви можете отримати документи за адресою: вул. Соборна 16, згідно загальної черги відвідувачів ЦНАПу».
У випадку, якщо заявник не залишив номеру мобільного телефону, то йому зателефонують на стаціонарний.
Якщо ж заявник не залишив мобільного номеру телефону, а лише стаціонарний – працівник Центру, відповідальний за видачу результату, особисто зателефонує та повідомить про готовність відповіді.
Після отримання повідомлення заявнику необхідно звернутися за результатом адміністративної послуги у ЦНАП та отримати талон електронної черги на послуги «Забрати готові документи». Необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу або довіреність (у разі представлення інтересів заявника).
Адреса: вул. Соборна, 16.
Графік роботи:
Пн-Ср – з 9:00 до 16:00,
Чт – з 9:00 до 18:00,
Пт – з 9:00 до 16:00,
Сб – з 08:00 до 15:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦНАП #послуги #смс #електронна пошта #інформування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...