• Головна
  • У Хмельницькому найвища середня зарплата у працівників фінансової сфери
15:44, 20 червня 2016 р.

У Хмельницькому найвища середня зарплата у працівників фінансової сфери

У Хмельницькому найвищу середню заробітну плату (6101,5 грн) отримують працівники фінансової та страхової сфер.
Про це, посилаючись на дані Головного управління статистики у Хмельницькій області, повідомив заступник міського голови Андрій Бондаренко на нараді у міській раді.
Трохи менший рівень середньої зарплати спостерігається у тих, хто працює у сфері  державного управління та оборони – 5253,1 грн. Середня заробітна плата у галузі постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря становить 4661,2 грн.
Найнижчий середній розмір заробітної плати зафіксовано у галузях: тимчасове розміщування й організація харчування – 1646,2 грн. (251 підприємство); добувна промисловість і розроблення кар'єрів – 1840 грн. (галузь налічує 5 підприємств); оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів – 2194,6 грн. (2056 підприємств).
У міській раді зазначають, що у результаті проведеного діалогу між підприємцями та представниками влади, більшість із заслуханих суб’єктів господарювання обіцяли підвищити рівень заробітної плати.
Управління праці та соціального захисту населення звітувало, що проаналізували результати проведених нарад за січень – травень цього року та встановили, що із 81 суб’єкта господарської діяльності, яких заслухано з питання низького рівня заробітної плати, 60 вже підвищили рівень заробітної плати.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницький #зарплата #фінанси
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...