09:42, 22 червня 2016 р.

Українська збірна стабільна: знову програш

Євро-2016

21 червня на чемпіонаті Європи у Франції відбулися 4 матчі.
Були зіграні вирішальні матчі в групах C і D. У групі С збірна України програла Польщі, а Німеччина мінімально переграла Північну Ірландію. У квартеті D Туреччина обіграла Чехію, а Іспанія сенсаційно поступилася Хорватії.
p_52842988
Футбольний поєдинок між збірними Польщі та України на Євро-2016 закінчився перемогою польської команди з рахунком 1: 0. Українська збірна програла і на цьому Чемпіонат Європи з футболу 2016 року для національної команди завершився.
На 54 хвилині польський футболіст Якуб Блащиковський забиває переможний для своєї команди гол у дальній кут. Рефері додав ще 3 додаткові хвилини, на українській команді так і не вдалося забити гол.