• Головна
  • У Хмельницькому аналізуватимуть роботу комунальних підприємств
14:11, 22 червня 2016 р.

У Хмельницькому аналізуватимуть роботу комунальних підприємств

Процедуру громадського аналізу та публічного голосування пройдуть комунальні підприємства Хмельницького.
Для проекту був спеціально розроблений сайт.
Крім того, аналізуватимуть підприємства відповідно до спеціально розроблених методологій.
З 17 по 19 червня громадські активісти та журналісти з Івано-Франківська, Ужгорода, Тернополя, Львова, Хмельницького, Луцька та Рівного працювали над цією методологією, вивчали особливості та законодавчу базу функціонування комунальних підприємств. Також аналізували чинні корупційні схеми тощо.
Навчання проводили експерти Інституту Політичної Освіти Олександр Солонтай та Українського національного центру політичних досліджень Іван Лукеря.
Аналіз комунальних підприємств проходитиме у рамках проекту «Рейтинг публічності комунальних підприємств» у Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному та Ужгороді.
Відповідальні особи у кожному місті проведуть моніторинг відкритості комунальних підприємств на основі якого складатиметься рейтинг публічності підприємства. У Хмельницькому цією особою стане громадський активіст Олег Черненко.
«Завершальним етапом стане розробка проекту рішення про відкритість комунальних підприємств, яке активісти передадуть у місцеві ради та оприлюднять у вільний доступ. Положення розроблятиметься на основі моніторингу та має на меті нівелювати ряд корупційних ризиків, які є у роботі комунальних підприємств»,  – розповідають у ГО «Хмельницька ініціатива».
Оцінити рівень публічності комунального підприємства зможуть усі користувачі мережі Інтернет на сайті www.kprating.info.
Vs1CcD9w5agТам буде також наявна інформація про проект, новини, найцікавіші прецеденти, виявлені в процесі роботи активістами, рейтинги публічності підприємств та Положення про відкритість комунальних підприємств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комунальні підприємства #аналіз #рейтинг публічності #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...