• Головна
  • Судам Хмельницького порекомендували скільки часу витрачати на розгляд справи
13:31, 24 червня 2016 р.

Судам Хмельницького порекомендували скільки часу витрачати на розгляд справи

Віднедавна суди Хмельницького мають орієнтири, скільки часу витрачати на розгляд справ за категоріями.
Радою суддів України разом з Державною судовою адміністрацією України було проведено дослідження з визначення чисельності суддів, необхідних для обробки справ і збалансування навантаження на суддів. Частиною цього дослідження було опитування суддів з приводу витрат часу на розгляд справ за категоріями і розрахунку їх на основі коефіцієнтів навантаження.
Звітом визначається, що для визначення оптимальної чисельності суддів, потрібних для розгляду справ в конкретному суді, можуть бути застосовані різні наукові методи. Конкретні параметри подібних досліджень можуть певною мірою відрізнятися, але всі вони базуються на концепції, в основі якої знаходяться підходи з визначення коефіцієнтів навантаження.
Рада суддів України рекомендувала даний звіт і надала таблицю, в якій зазначено, скільки часу і на що будуть використовувати судді в розгляді конкретних справ. 
Наприклад, на справи зі спорів з приводу забезпечення реалізації громадянами права голосу на виборах і референдумі буде відводитися п'ять годин, в той час як на справи зі спорів з приводу забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки і оборони України - сім годин. Справи за зверненням органів доходу і збору з приводу припинення підприємницької діяльності - всього дві години.
Рада суддів рекомендувала Державній судовій адміністрації застосувати вищевказані показники середньої витрати часу на розгляд справ і коефіцієнта складності справ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницький #суд #розгляд справи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...