
17:39, 27 червня 2016 р.
Хмельницький заполоняє нова субкультура – вейпери (Фото)
Все частіше на вулицях міста Хмельницього можна зустріти молодиків, які палят електронні сигарети.
Нещодавно в суспільстві з'явилася абсолютно нова група курців, які не збираються кидати палити. Вони вважають, що їх пристрасть може врятувати життя мільйонів, які димлять кожен день. Це вейпери, або курці електронних сигарет, і вони стверджують, що пари, які вони вдихають разом з нікотином, набагато безпечніші, ніж смола і сплави хімікатів в тютюнових сигаретах. І ця нова субкультура курців вже одержима технологіями електронних сигарет. Деякі вейпери готові витрачати тисячі гривен на свої наворочені «сигарети».

На недавньому з'їзді вейперів тютюн був заборонений. Всі, у кого знаходили «аналогові сигарети», повинні були дістати пачку і наступити на неї.
Вейпери - це ще й любителі технічних новинок. На останньому з'їзді не було жодного вейпера зі звичайною електронною сигаретою, купленої де-небудь на заправці або в супермаркеті. Останній хаос серед вейперів - це особиста люлька, єдина в своєму роді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:51
Вчора
12:00
17 січня
ТОП новини
Оголошення
15:42, 14 січня
113
10:16, 13 січня
10:34, Вчора
20