• Головна
  • Наша пісня гарна й нова: канадські інвестори хочуть будувати у Хмельницькому сміттєпереробний завод (Фото)
15:09, 30 червня 2016 р.

Наша пісня гарна й нова: канадські інвестори хочуть будувати у Хмельницькому сміттєпереробний завод (Фото)

Уже який рік у Хмельницькому йде мова про будівництво сміттєпереробного заводу. Чергова зустріч міського голови Олександра Симчишина з інвесторами відбулася 30 червня.
З представниками канадської компанії «Climax Megaland Inc» Симчишин зустрічався уже у квітні цього року. Тоді обговорили питання будівництва заводу. Обидві сторони були зацікавленні у вирішенні питання. Однак міський голова зауважив, що розглядатиме усі пропозиції інвесторів. Наразі вони надійшли також від італійців та поляків.
Симчишин зізнається, що пропозицій з будівництва заводу уже надійшло багато. Та багато з них були несерйозними та дивними. Тим інвесторам, які говорили про те, що у Хмельницькому будуть будувати свій перший сміттєпереробний завод у міській раді одразу відмовляли.
У Канаді сміття у переробляють уже 60 років. Сортують його й у домівках.
Полігон твердих побутових відходів у Хмельницькому існує уже 60 років. Керівництво міста притримується думки, що у Хмельницькому необхідно будувати і новий полігон твердих побутових відходів і сміттєпереробного завод.
«Нашому полігону уже давно пора на пенсію. У нас молода команда і ми розуміємо, що проблему потрібно вирішувати будівництвом сміттєпереробного заводу», – сказав Олександр Сергійович.
1
Для хмельницької влади інвестори показали фільм про їх методику роботи та історію компанії.
Сміття у Хмельницькому пропонують переробляти методом біотрансферу. А це органічна переробка та утилізація твердих відходів газом.
Місто має взяти на себе пошук ділянки та оформлення усіх документів. Інвестори окрім будівництва будуть займатися менеджментом. Планують роздавати для населення сміттєві мішки та контейнери з відділеннями для сортування відходів ще вдома.
Після повного обговорення обов'язків обох сторін, потенційні інвестори направилися на полігон для ознайомлення. 
Яких інвесторів оберуть у міській владі наразі остаточно не знають, адже хочуть вивчити усі пропозиції.

Читайте також: На хмельницькому сміттєзвалищі офіційно працюють роми з Берегова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміття #сміттєпереробний завод #інвестори #канадці #Симчишин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...