• Головна
  • Явка на ЗНО на Хмельниччині склала 90-97% – ОПОРА розповіла про свої спостереження
17:38, 30 червня 2016 р.

Явка на ЗНО на Хмельниччині склала 90-97% – ОПОРА розповіла про свої спостереження

У Хмельницькій області Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «ОПОРА» спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за підтримки Проекту USAID Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванню відбувалося спостереження за проведенням ЗНО.
У нашій області ОПОРА відзначила високий рівень організації та проведення ЗНО.  Явка на різних предметах коливалась в межах 90-97%.
Під час проведення ЗНО з з української мови та літературі на жодному пункті не застосовували металодетектори. У наступних днях здачі тестів детектори використовували лише під час перерви.
«Так, до прикладу, під час складання тестів з історії України в пункті тестування «ХНУ» під час технологічної перерви в учасника було виявлено мобільний телефон. Було складено акт, а учасника видалено з пункту тестування», – розповів координатор кампанії спостереження «ГМ «ОПОРА» в Хмельницькій області Андрій Попик.
Складала тестування з української мови та літератури у Хмельницькому й молода матуся. Немовля з бабусею знаходилися поблизу пункту тестування. Учасниця ЗНО попросилася вийти погодувати дитину груддю і повернутись для продовження тестування. У регіональному центрі дівчині відмовили, адже за регламентом повертатися вона уже не мала права. Дівчина не покинула приміщення і продовжила тестування.
За проведенням тестування спостерігали також представники батьківських комітетів – матері, діти яких зараз навчаються в 10-му класі, а наступного року будуть здавати ЗНО.
За результатами всеукраїнського опитування, яке проводили на виході з пунктів тестування після здачі ЗНО з української мови та літератури виявилося, що 89% опитаних планують вступати до ВНЗ цього року (63% навіть визначилися зі спецiальнiстю та ВНЗ, до якого вступатимуть).
37% учасників ЗНО відповіли, що готувалися до тестування з репетиторами. У середньому за останній рік на оплату послуг репетитора учасники тестування  витрачали 1204 гривень на місяць.
При цьому 72% українських випускників вважають, що тих знань, якi здобуваються в школi, достатньо для того, аби скласти ЗНО.
Більшість (96%) опитаних, які складали тестування в Україні задоволені якістю тестів ЗНО та водночас 99% опитаних задоволенi роботою персоналу на пунктах тестування. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #спостереження #ОПОРА #тестування #результати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...