• Головна
  • Мешканці Хмельниччини заробляють менше ніж у середньому по Україні
11:07, 1 липня 2016 р.

Мешканці Хмельниччини заробляють менше ніж у середньому по Україні

Головні статисти області підрахували скільки заробляють мешканці Хмельниччини. Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області в травні 2016 року склала  3875 грн.
Дані брали по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб. Середня заробітна платня на Хмельниччині на 22,3% нижче, ніж у середньому по Україні.
Вище середнього рівня по області в травні була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності (6717 грн), промисловості (4871 грн), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (4709 грн), інформації та телекомунікацій (4287 грн), сільського, лісового та рибного господарств (3889 грн).
Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (7246 грн). Вона перевищила середньообласний показник в 1,9 рази.
А от працівники підприємств сфери з тимчасового розміщування й організації харчування, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, перебував отримують заробітну плату в межах 46,0–56,0% від середньообласного показника.
На Хмельниччині реальна заробітна плата найманих працівників у травні цього року порівняно х квітнем збільшилась на 3,6%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #зарплата #заробітня плата #статистика #економіка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...