• Головна
  • У хмельницьких реанімаціях дозволять відвідувати рідних цілодобово
14:22, 1 липня 2016 р.

У хмельницьких реанімаціях дозволять відвідувати рідних цілодобово

29 червня в силу вступив наказ Міністерства охорони здоров’я «Про затвердження Порядку допуску відвідувачів до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії».
Наказ набув чинності 29 червня, після того як був опублікований в «Офіційному віснику України» №48.
Тож відтепер, згідно наказу, рідні пацієнтів мають можливість перебувати у палаті реанімації у будь-який час доби та у будь-який день тижня.
В Україні вже давно обговорювали необхідність прийняття такого рішення. Фахівці та ті, хто зіткнувся з необхідністю лікування у відділенні інтенсивної терапії наголошували, наскільки важливо, наприклад, перебування батьків з дитиною в реанімації.
Нові правила стосуються усіх відділень, всіх закладів охорони здоров'я всіх форм власності та організаційно-правової форми.
Для відвідувачів існують правила, яких вони обов’язково мають дотримуватись. Так у палаті реанімації у одного пацієнта одночасно можуть перебувати не більше двох відвідувачів.
Особи, які не є батьками пацієнта-дитини, мають право на допуск до нього за умови наявності усної згоди одного з батьків або законних представників.
Не допустять відвідувачів з проявами гострих інфекційних захворювань, у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Перебуваючи у відділенні необхідно поважати приватність і спокій пацієнта та оточуючих. Відвідувачам заборонено втручатись в роботу обладнання та схему лікування.
Якщо виникає необхідність проведення у палаті невідкладних дій медичного характеру, медичні працівники можуть попросити відвідувачів тимчасово залишити палату. Після завершення відповідних дій відвідувачів зможуть повернутися до пацієнта. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницький #реанімація #відвідувачі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...