• Головна
  • Якість питної води у Хмельницькому в межах норми (Результати досліджень)
16:03, 6 липня 2016 р.

Якість питної води у Хмельницькому в межах норми (Результати досліджень)

Головний технолог МКП «Хмельницькводоканал» запевняє, що хмельничанам не варто перейматися за якість води, адже вона перевірена у лабораторіях та відповідає усім нормам.
У підприємстві розповідають, що лабораторія щодня проводить перевірку якості питної води на вміст у ній хлору, солей та інших хімічних елементів.
«Хвилюватися за якість питної води не варто. У лабораторії щодня беруть воду для проведення детального хімічного та бактеріологічного аналізів. Відповідно до отриманих даних роблять корекцію вмісту хлору. Особлива увага приділяється контролю за вмістом бактерій, – прокоментував головний технолог МКП «Хмельницькводоканал» Петро Дзюблюк. – Вода, що надходить з Чернелівського водогону — чиста і без домішок, адже йде з підземного природнього джерела з глибин біля 100 метрів і захищена від потрапляння забруднень, які могли б погіршити її якість».
СнимокПрокоментували у підприємстві й те, що питна вода часто віддає запахом.
«Часом його посилення може бути спричинене залишками хлору, що використовувався внаслідок промивки водомереж або ж від застою води у трубі. Тому, якщо відчуваєте, що запах сильніший, відкрийте крани і трохи спустіть воду. Також це стосується того випадку, коли ви повертаєтесь після тривалої відсутності вдома, тоді цю процедуру потрібно провести обов’язково», – сказав Петро Дзюблюк.
Зливати воду радять до того часу, коли вона стане холодною. Для цього в середньому необхідно спустити 5-10 л.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вода #якість питної води #результати дослідження #лабораторія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...