• Головна
  • Тенденції в моді татуювання у Хмельницькому (Фото)
14:53, 9 липня 2016 р.

Тенденції в моді татуювання у Хмельницькому (Фото)

Головне питання: тату – це мистецтво чи засіб самовираження.
Щирий та відкритий до спілкування майстер тату Максим Ковнацкій, відомий майстер у Хмельницькому розповів для 0382.ua про усі деталі своєї творчої роботи.
Дізналися також, хто найчастіше набиває тату і на скільки це безпечно для здоров'я.
Максим своє перше татуювання зробив у 13 років. Цікавість до цього мистецтва з ранніх літ переросла в любов до розпису тіла.
122- Мистецтво-татуювання: чи актуальне воно сьогодні і на скільки популярне?
- Актуальна тема. З кожним роком люди все більше й більше бажають мати на свому тілі розпис. Люди розуміють, що татуювання не лише роблять моряки, дівчата легкої поведінки чи зеки. Зараз розуміють, що це – мистецтво. І воно торкається усіх сфер життя. Починаючи від медичних працівників, полісменів та й взагалі усі охочих, які бажають мати тату. Такого як раніше було, що тату мали лише, наприклад представники деяких субкультур, наразі немає.

- А якщо порівняти 5 років назад і зараз?
- Наша країна ще трохи відстає від країн Заходу, але ми набираємо все більших обертів у цьому напрямку.
11

- Скільки тату у Вас?
- Більше 10 і це далеко не межа, але я це роблю без фанатизму.

- Ми почали про популярність, але треба було розпочати про безпечність цього мистецтва. Наскільки ця процедура безпечна для здоров' я? Не будемо говорити про всіх майстрів, скажіть про Ваш салон?
- Я беру за зразок європейські студії, намагаюся відповідати їхньому рівню. У нас все одноразове та стерильне. При початку роботи усі інструменти відкриваються при клієнтові. А уже по закінченню інструменти кладу у автоклав для стерилізації чи викадаю у смітник. Ну і звичайно, після самої процедури татуювання прописую різного роду мазі для догляду за шкірою. Я не кажу, що я найкращий, але намагаюся працювати так, як би того хотів для себе. Саме тому віддаюсь повністю, аби було все стерильно.

- Скільки клієнтів в день може у Вас бути? Яка система роботи?
- Такого немає, що є певна кількість. Тому що  інколи один проект можу робити цілий день, а деколи 3-4 маленьких роботи.

- Давайте поговоримо про біль. Головна проблема, напевно багатьох, страх того, що буде боляче. Чи були такі випадки, коли Ви розпочинали набивати тату, а відчуваючи сильний біль клієнт відмовлявся від подальшої роботи?
- Звичайно, всі уявляють сильні болі, «питки» та багато крові. Але розпочинаючи процес розуміють, що біль досить терпимий. Це не відчуття болі – це лише легкий дискомфорт. Тому всі, хто приходив робити тату уже морально були готові до неприємних відчуттів. Такого не було ніколи, і думаю, що і не буде.

- Де найболючіше робити тату?
- Трішки неприємніше на тому місці де є кістка. Ребра, коліна, кисті рук – у всіх таких місцях відчувається трохи більше дискомфорту. Але це не відчуття нестерпного болю.
11111

- Часто приходять перебивати тату, якщо воно втратило свій естетичний вигляд через збільшення ваги чи розтяжок на тілі?
- Так, буває. Не часто, це десь 20-30% кілієнів. В наслідок необдуманих рішень чи в силу років. Звичайно, приходять випрявляти, перекривати, видаляти. Але щоб зняти повністю татуювання знадобиться багато часу, бо процедура досить тривала.

- Дівчата чи хлопці? Хто найчастіше робить тату?
- Зараз найчастіше тату роблять дівчата. Хлопці теж не відстають, але більшою популярністю тату користується у дівчат.

- Патріотичні нахили присутні у мистецтві татуювання: тризуби, герби – набивають?
- Перша хвиля пройшла починаючи з початком Майдану. Усі робили  такі татуювання. Тоді це було масово. Зараз трішки заспокоїлися і лише час від часу клієнти набивають такого типу тату.

- А чи є якась тенденція у дівчат? Чи можна спостерігати якусь одноманітність у виборі?
- Вибір дівчат він індивідуальний. Лише якщо це перше тату, дівчата схильні набивати щось маленьке та акуратне, аби зрозуміти чи зможуть вони витрамати цей процес, загалом. Це можуть бути букви, квіточки чи надписи. Як наслідок, дівчата вирішують набивати щось більше.

- Скажіть правда це чи міф, що тату впливає на життєдіяльність людини і змінює її життя?
- Якщо Ви в це вірите, то так воно і буде. Це справді працює. Вірите в те, що цей знак поганий – він і буде нести негатив. Однак, якщо повірите, що знак добрий, то він вам допоможе і буде навпаки стимулювати.
111111

- І на останок дайте поради тим, хто дуже хоче випробувати на собі мистецтво тату, але вагається.
- Звичайно потрібно враховувати відгуки про майстра та про студію, в якій маєте намір набивати тату. Переглянути портфоліо, але краще побачити готові роботи того майстра на людях. Краще дивитися на ті роботи, які людина носить не перший рік, аби бачити як саме вони виглядають через деякий час. Обов'язково потрібно поцікавитися якими інструментами працює майстер і на скільки все безпечно. Краще дізнатися усю інформацію, вичекати і бути готовим на всі 100%. Якась така тенденція: люди готові платити по 1500 тисячі гривень на взуття на 2 – 3 місяця, а  дати 1000 – 1500 тисячі гривень за малюнок на шкірі, який буде завжди з тобою, людям шкода. Звичайно кожному своє, однак, якщо ти вірушуєш зробити тату – роби це з головою. Продумай кожний свій крок, в результаті отримаєш те чого хотів.

Дізнатися детальнішу інформацію про майстра та переглянути його роботи можна тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тату #мистецто #Макс #тіло #знаки #роботи #процедура #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...