• Головна
  • Проведено аналіз оперативно-службової діяльності поліції Хмельницької області
15:24, 12 липня 2016 р.

Проведено аналіз оперативно-службової діяльності поліції Хмельницької області

Начальник ГУ НП в Хмельницькій області Микола Семенишин 12 липня підвів підсумки стану оперативної обстановки за перше півріччя в області.
В рамках реформування охоронної системи було проведене атестування правоохоронців. Наразі штат Головного управління Національної поліції затверджений.
На сьогоднішній день уся територія Хмельниччини забезпечена в повній мірі групами патрульної поліції, які виконують функції реагування на повідомлення, розкриття даних проблем та їх профілактики, а також контроль безпеки на дорозі.
Також, відповідно до нормативних показників на 100 тисяч населення має бути 300 поліцейських. Наразі в Хмельницькій області - 215 поліцейських. На кількість особового складу суттєво вплинуло скорочення кадрів. За результати ГУ НП було звільнено 300 осіб, переміщено на нижчу посаду 134 особи та на вищу посаду заслуговують 32 особи.

Проведено аналіз оперативно-службової діяльності поліції Хмельницької області, фото-1

У свою чергу, змінено концепцію роботи Нацполіції. А саме, трансформація критеріїв оцінки роботи з кількісних показників на якісні. Також одним із головних показників якості роботи як рядових працівників, так і керуючої ланки є довіра населення. Позитивною є зміна тенденції довіри громадян, на що вказує зростання зареєстрованих заяв та повідомлень щодо вчинення правопорушень. На сьогоднішній день ця кількість становить 87657 заяв, що в порівняні з 2011 роком більша у 4 рази.
Однак, негативним показником роботи ГУ НП є 170 порушень обліково-реєстраційної дисципліни, а саме 35 фактів приховування правоохоронцями від реєстрації заяв та повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень. На жаль, має місце в роботі поліції порушення законності, а саме 6 керівників притягнені до суворої дисциплінарної відповідальності, включаючи пониження в займаних посадах.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #підсумки #аналіз #робота #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...