• Головна
  • Будівництво на території хмельницької дитячої музичної школи вирішили зупинили
16:42, 14 липня 2016 р.

Будівництво на території хмельницької дитячої музичної школи вирішили зупинили

Відповідне рішення колегіально прийняли на засіданні консультативної ради з питань охорони культурної спадщини 12 липня.
Саме тоді на території хмельницької музичної школи №1 м. Миколи Мозгового відбулося виїзне засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини у Хмельницькій області.  Розглядали питання будівництва у дворі закладу паркінгу та офісів.
Виявляється, що зазначена ділянка, де проводили будівництво, знаходиться поруч щойно виявленого об’єкту культурної спадщини за видом «архітектура» (наказ управління культури, туризму і курортів від 15.09.2010 року № 242) «Кінотеатру «Модерн» по вул. Проскурівській , 18  у Хмельницькому.
Відповідно до умов укладеного охоронного договору на цей об’єкт культурної спадщини від 2 липня 2015 року № 03-0041 між управлінням культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницькою міською радою, будь-які земляні будівельні роботи в межах його території та охоронних зон погоджуються з органом охорони культурної спадщини.
Консультативна рада з питань охорони культурної спадщини у Хмельницькій області прийняла рішення зупинити проведення будь-яких будівельних робіт біля щойно виявленого об’єкту культурної спадщини – «Кінотеатр «Модерн» по вул. Проскурівська, 18 у м. Хмельницькому. Згідно приписів від 12 липня 2016 року структурні підрозділи виконавчого комітету Хмельницької міської ради та замовник ТОВ «Діамант» у триденний термін повинні надати на розгляд Консультативної ради копії дозвільних документів на проведення реконструкції приміщень, а також проектну документацію для їх розгляду щодо доцільності зазначеного будівництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівництво #мистецецький дворик #культурна спадщина #відміна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...