• Головна
  • Шукати підробіток у Хмельницькому тепер набагато легше
Новини компаній
13:00, 25 липня 2016 р.

Шукати підробіток у Хмельницькому тепер набагато легше

Новини компаній

Одночасно з пошуком роботи у Хмельницьку люди зацікавлені у пошуку підробітку. Зазвичай, однієї зарплатні не вистачає на всі необхідні витрати, тож доводиться знаходити додаткове джерело заробітку. Якщо раніше ним цікавилися здебільшого студенти та люди пенсійного віку, то зараз у цій ніші багато працездатних людей, які мають основне місце роботи. Шукати підробіток у Хмельницькому легше разом з Kabanchik.ua – українським сервісом, спрямованим на простий пошук завдань у різних сферах діяльності.

Вигідно використав власні навички
«Я завжди цікавилася шиттям – але не заробляла на цьому», - розповідає жителька Хмельницька Катерина. – «Шила для себе, для друзів. Коли зарплатні на роботі стало не вистачати, я, звичайно ж, подумала про підробіток. За підказкою знайомого, зареєструвалася на Кабанчику. Як виявилося, пошук замовлень дуже простий: я витрачаю на це мінімум часу. Робота завжди є – когось цікавить ремонт одягу, хтось замовляє пошив речей. Я щаслива, бо можу заробляти на улюбленій справі».

Шукати підробіток у Хмельницькому тепер набагато легше, фото-1

Вигідні напрямки для підробітку
Сервіс розрахований на пошук додаткової роботи переважно разового характеру – у вигляді завдань від звичайних містян або представників бізнесу. Сайт включає декілька сотень категорій, тож шукати підробіток може кожен: і професіонал, і людина без кваліфікації, яка бажає швидко заробити. Найчастіше жителі міста замовляють послуги сантехніка через сайт Kabanchik.ua – робота приватного майстра якісна, швидка і недорога, та ще й можна знайти спеціалістів і для ремонту труб, і для встановлення та налагодження обладнання.

Підробіток у категорії «Домашній майстер» загалом достатньо вигідний – багатьом людям у місті треба допомога. Тож свої навички зможуть використати не лише сантехніки, а й електрики, майстри з різноманітного дрібного ремонту, спеціалісти з ремонту меблів. 

Шукати підробіток у Хмельницькому тепер набагато легше, фото-2

Ще одна популярна категорія – «Будівельні роботи», в якій шукають спеціалістів для будівництва та обробки приміщень. Завдання для спеціалістів можуть бути комплексними, або конкретними: наприклад, замовників часто цікавить послуга поклейки шпалер на Kabanchik.ua різного типу у кімнатах будинків та квартир.

 

Підробіток є для кожного
Люди без кваліфікації теж можуть підробляти. Декілька сфер, у яких можна досить вигідно працювати:

  • кур’єрська доставка;
  • розповсюдження рекламних листівок;
  • послуги різноробочого;
  •  послуги вантажника;
  •  клінінг (прибирання квартир).
Шукати підробіток у Хмельницькому тепер набагато легше, фото-3

Ще через сайт замовляють ремонт телевізора та іншої побутової чи електронної техніки: містяни більше довіряють перевіреним приватним майстрам, аніж сервісним центрам. Це не дивно, бо послуги приватних спеціалістів більш доступні, а ремонт значно швидший. Щоб стати виконавцем і шукати завдання, треба тільки зареєструватися та пройти стандартну перевірку.  Загалом цікаві напрямки знайде для себе кожен – головне, бажати працювати та бути відповідальною людиною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кабанчик
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...