• Головна
  • У Хмельницькому можуть створити регіональний кінологічний навчальний центр ВМО
09:53, 19 липня 2016 р.

У Хмельницькому можуть створити регіональний кінологічний навчальний центр ВМО

Голова Державної фіскальної служби України Романа Насірова та Генеральний секретар Всесвітньої митної організації Куніо Мікурії підписали Меморандум про взаєморозуміння між Державною фіскальною службою України та Всесвітньою митною організацією про створення Регіонального кінологічного навчального центру Всесвітньої митної організації в місті Хмельницький.
Зустріч відбулася під час 127-128 сесій Ради митного співробітництва Всесвітньої митної організації (ВМО).
«Відкриття в Україні Регіонального кінологічного навчального центру Всесвітньої митної організації забезпечить здійснення підготовки службових собак митних органів країн Центральної Європи та країн Чорноморського регіону, які входять до ВМО. Це важлива подія, яка не тільки надасть можливість забезпечити належний рівень підготовки службових собак ДФС, через отримання досвіду та передових методик в галузі кінології, але й підвищить авторитет вітчизняної кінології на міжнародному рівні», – прокоментував Роман Насіров.
Насіров подякував Всесвітній митній організації та особисто К. Мікурії за підтримку ініціативи ДФС стосовно відкриття Регіонального кінологічного навчального центру в Україні, а також задекларував готовність ДФС до розвитку співробітництва та надання бази Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення для проведення міжнародних тренінгів, у тому числі для митників іноземних країн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кінологічний центр #ВМО #ДФС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...