• Головна
  • Покарано 36 корупціонерів Хмельниччини (Інфографіка)
13:04, 26 липня 2016 р.

Покарано 36 корупціонерів Хмельниччини (Інфографіка)

За активної позиції органів прокуратури Хмельницької області у  2016 році було вжито додаткові заходи щодо посилення протидії корупції адміністративно-правовими засобами.
У першому півріччі правоохоронними органами складено і направлено до суду 45 протоколів про адміністративні правопорушення, які пов’язані з корупцією. З них органами прокуратури – 37, СБУ – 2, поліції – 6.
За результатами судового розгляду до відповідальності притягнуто 36 корупціонерів: 20 посадовців органів місцевого самоврядування, 1 працівника державної лісової охорони, 1 працівника кримінально-виконавчої служби, 14 посадовців юридичних осіб публічного права. Серед притягнутих – посадова особа органу місцевого самоврядування 3 категорії (голова районної ради). Загальна сума штрафів призначених за судовим рішенням склала майже 93 тис. гривень.
За порушення обмежень щодо неповідомлення про конфлікт інтересів до відповідальності притягнуто 24 посадових особи, 8 осіб за порушення вимог щодо фінансового контролю, 3 - за порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності та 1 - за порушення обмежень щодо одержання подарунку.
щ
Активно впроваджується виконання вимог нового Закону України «Про запобігання корупції». Органами прокуратури області в органи влади та місцевого самоврядування внесено 74 подання з метою встановлення причин та умов, які сприяли допущенню порушень цього закону. За результатами їх розгляду до відповідальності притягнуто 32 посадових особи.

р

р


За участі прокурорів ведеться активна робота із забезпечення вимог закону щодо внесення осіб, притягнутих до кримінальної чи адміністративної відповідальності за вчинення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень, до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#корупція #покарання #штраф #Хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...