На Хмельниччині кількість осіб, які хворіють на рак збільшується

На диспансерному обліку у нашій області перебуває майже 30 тисяч осіб, які перенесли онкологічне захворювання. А це означає, що майже кожен 43 житель області хворіє на рак.
Від січня місяця цього року уже зареєстровано 2255 нових випадків онкологічних захворювань. До того ж  можна зробити висновок, що 80% від вперше виявлених злоякісних новоутворень діагностуються у людей, старших 55 років. Такі спостереження констатують в обласному онкологічному диспансері.
«Обласна програма боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року» також дала свої результати. Отож, в рамках виконаних завдань і заходів програми, покращилась діагностика онкологічних захворювань. Частка осіб, виявлених на І-ІІ стадії раку, складає 58,3% , проти запланованих очікуваних результатів – 55%. Дані показники є вищі середнього рівня  по Україні. Для порівняння в 2015 році таких осіб було виявлено – 52,9%.
До того ж за 6 місяців поточного року з державного бюджету для лікування дорослих онкохворих, отримано ліків на 2 млн. 429 тис. грн. В свою чергу,  для лікування онкохворих дітей – на 876 тис. грн. На жаль, річна потреба в хіміопрепаратах становить суму близько 60 млн. грн. Саме тому проблема з забезпеченням хіміопрепаратами онкологічних хворих постає досить гостро.

odtrk.km.ua
онко препарати лікування Хмельниччина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі