Хмельницькі нардепи найчастіше ініціюють законопроекти економічної тематики (Інфографіка)

З початку року нардепи з Хмельниччини стали співавторами 159 законодавчих ініціатив, 7 (4%) з яких стали чинними актами. Найчастіше нардепи ініціюють законопроекти економічної тематики.
Громадська мережа «ОПОРА» провела аналіз законодавчих ініціатив депутатів-мажоритарників від Хмельниччини.
Більшість законопроектів нардепів з Хмельниччини стосуються економічної політики (68) та галузевого розвитку (39). Значно рідше парламентарі від області пропонують до розгляду проекти законів та постанов із правової політики (24) та державотворення (14), гуманітарної (6) і соціальної (5) політики, безпеки та оборони (1).
11
Представник депутатської групи «Партія «Відродження»
Віктор Бондар (ВО № 191, член Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України) з початку 2016 року став співавтором 19 законодавчих ініціатив. Найчастіше нардеп виступав одним із ініціаторів законопроектів економічного спрямування (7) та актів, що належать до категорії «державне будівництво».

Позафракційний
Олександр Герега (ВО № 192, член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики) у 2016 році у співавторстві з іншими народними депутатами подав 7 законопроектів: 4 з яких стосуються економічної політики, а 3 інших – галузевого розвитку (окремих аспектів децентралізації), державного будівництва та правової політики відповідно.
1
Представник депутатської групи «Воля народу» Сергій Лабазюк (ВО № 188, член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин) разом з колегами ініціював 23 проекти законів та постанов. Більшість законопроектів, поданих народним депутатом, мають на меті розв’язання економічних проблем (11).

Член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» Роман Мацола (ВО № 190, член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності) з початку року подав 39 законодавчих ініціатив, 1 з яких стала чинною. Більшість законопроектів (13) стосуються галузевого розвитку, зокрема дорожнього господарства, містобудування, децентралізації, сільського господарства, охорони природи та екології, охорони здоров’я.
2
Представник фракції партії «Блок Петра Порошенка»
Сергій Мельник (ВО № 187, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету) разом з колегами та самостійно ініціював 34 проекти законів та постанов, 2 з яких стали чинними. Найбільше уваги було приділено економічній політиці (27 ініціатив).

Член фракції партії «Блок Петра Порошенка» Володимир Мельниченко (ВО № 193, член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя) став співавтором 9 законодавчих ініціатив. Найчастіше вони стосувалися правової політики (4).
3
Представник фракції партії «Блок Петра Порошенка» Андрій Шинькович (ВО № 189, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства) з колегами запропонував 28 проектів законів, постанов та інших актів, 1 із яких набув чинності. Найбільше законодавчих ініціатив (10) стосуються галузевого розвитку (сільського господарства, дорожньої галузі, децентралізації, охорони природи, містобудування, житлово-комунального господарства), майже стільки ж (9) економічної політики. 

ГМ ОПОРА у Хмельницькій області
нардепи мажоритарники законопроекти депутати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі