• Хмельницькі велосипедистки привезли перемоги з Дрогобичу (Фото)
11:17, 3 серпня 2016 р.

Хмельницькі велосипедистки привезли перемоги з Дрогобичу (Фото)

Спортсменки представляли Хмельницьку область на відкритому чемпіонаті Львівської області з велосипедного спорту на шосе присвячених пам’яті Заслуженого тренера України Ігоря Романишина на призи видатного українського велогонщика, Заслуженого майстра спорту Ярослава Поповича.
Днями змагання проходили у місті Дрогобич. Разом з вихованцями хмельницького велоклубу за першість змагалося 90 спортсменів усіх вікових груп з Львівської області, Рівного та Хмельницького.
1В індивідуальній гонці на час Вікторія Пархомюк стала першою серед дівчат, Юлія Калинюк – перша в категорії молодших дівчат.
У груповій гонці юніорки долали дистанцію 90 км.
Хмельничанка Ніна Грузевич виборола срібло. На дистанції 40 км Юлія Калинюк стала другою вже серед молодших дівчат.
13913732_1202713769781320_7684781306409283395_oПризери змагань були нагороджені грамотами, медалями, кубками та цінними подарунками.