На Хмельниччині держфінінспекція виявила порушення на понад 8 мільйонів гривень

З початку року держфінінспекція в Хмельницькій області провела 40 контрольних заходів. Було виявлено втрати матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 16,2 млн грн.
Були вжиті усі необхідні заходи, вдалося відшкодувати витрати, в тому числі з урахуванням виявлених порушень у попередніх звітних періодах, на суму 8,6 млн грн. Додатково до бюджетів надійшло коштів на суму 517 тис грн.
З початку року було застосовано 37 фінансових санкцій до установ та організацій  у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень/асигнувань розпорядниками бюджетних коштів.
92 порушника було притягнуто до адміністративної відповідальності та звільнено із займаних посад 2 порушників фінансового законодавства.
За результатами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 3 досудових розслідування.
Економічний ефект від впровадження 20 пропозицій, наданих за результатами проведених державних фінансових аудитів становить 3,2 млн грн.
За результатами моніторингу державних закупівель відмінили торги в 27 випадках на суму 64 млн грн та в 1 випадку розірвано договір закупівлі на суму 2,8 млн гривень.

ХОДА
інспекція перевірки кошти бюджет фінанси держфінінспекція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі