«Електротранс» та «Хмельницьктеплокомуненерго» найбільш публічні комунальні підприємства Хмельницького (Інфографіка)

У Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва відбулася презентація рейтингу публічності комунальних підприємств Хмельницької міської ради.
У нашому місті усього 37 комунальних підприємств. Аналіз публічності був проведений за 20 індикаторами (наявність офіційного веб-сайту, оприлюднений статут, адреса та контакти, інформація про керівництво підприємства, штатний розпис та проведення публічного конкурсу на заміщення керівних посад). Відповідно до цих критеріїв оцінювали публічність підприємств.
Мета дослідження – забезпечення відкритості та прозорості у діяльності комунальних підприємств ради та службових осіб.
Khm_transaparency«Хмельницьктеплокомуненерго» та «Хмельницьводоканал» відмовили на запит щодо надання інформації про укладення договорів підрядників та субпідрядників на закупівлю товарів та послуг.
Жодне підприємство, котре досліджували не набрало й половини балів. Максимальна кількість балів, яку можна було набрати - 40.
Рейтинг публічності очолило комунальне підприємство «Електротранс», отримавши 19 балів. Друге місце зайняло «Хмельницьктеплокомуненерго», з 18 балами та третє місце - «Спецкомунтранс» - 17 балів. Найменші бали отримали: «Профдезінфекція», ринок «Ранковий», «Плоскирів» та «Хмельницькбудзамовник». Ці комунальні підприємства опинилися на найнижчих позиціях рейтингу і  отримали по 6 балів.
Після проведення моніторингу відкритості роботи підприємств активісти  та експерти передадуть усю отриману інформацію на розгляд в міську раду.
Громадський активіст, Олег Черненко зазначив: «Тепер від волі міського голови Олександра Симчишина та депутатського корпусу залежить чи будуть комунальні підприємства міста, які надають життєво важливі послуги громадянам, по-справжньому публічні».

публічність дослідження моніторинг підприємства Хмельницький
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі