• Хмельницький веслувальник здобув «бронзу» на олімпійських іграх
14:27, 21 серпня 2016 р.

Хмельницький веслувальник здобув «бронзу» на олімпійських іграх

Українські каноїсти Тарас Міщук і Дмитро Янчук здобули бронзову перемогу в заїзді на 1000 м.
«В Ріо було дуже важко боротися. Важко рано вставати о 5 ранку, важко тренуватися, важко лягати о пів на дев'яту вечора, прям як діти маленькі. Що стосується гонки, то вона склалася для нас вдало внаслідок правильної тактики. Як звичайно, ми зуміли додати у вирішальний момент, в кінцівці. Ми завжди починаємо досить спокійно, а на другій половині дистанції вже включаємося в гонку на повну. У підсумку, зуміли втрутитися у трійку призерів», – прокоментував хмельницький спортсмент Дмитро Янчук.
Український екіпаж подолав дистанцію за 3:45.949 хв. Примітно, що по закінченню 500 м Міщук та Янчук йшли п'ятими, але у другій половині гонки змогли наздогнати суперників та увійти до чільної трійки.
Загалом, збірна України посідає 28-е місце в медальному заліку перед останнім днем Олімпіади. За 20 серпня наша команда завоювала три медалі, але жодної золотої.
Уже сьогодні у Ріо-де-Жанейро завершаться Олімпійські ігори-2016.
За підсумками змагань у передостанній день збірна України зайняла 28-е місце, повідомляє офіційний сайт змагань.
На рахунку команди 11 нагород – 2 золоті, 5 срібних і 4 бронзових. Вчора українські атлети завоювали три нагороди – бронзу у веслуванні дует каноїстів, срібло у п'ятиборстві Павло Тимощенко та бронзу в художній гімнастики Ганна Різатдінова.
Лідером медального заліку, як і раніше, є команда США, на рахунку якої вже 116 нагород - 43 золоті, 36 срібних та 37 бронзових. Слідом за американцями йдуть команди Великобританії (27-22-17, 66), Китаю (25-18-26, 69), Росії (17-17-19, 53), Німеччини (17-10-14, 41) і Японії (12-8-21, 41). Інші команди завоювали менше 10 золотих нагород.