• Головна
  • Хмельницький міський військкомат проводить оповіщення військових-резервістів
12:24, 4 вересня 2016 р.

Хмельницький міський військкомат проводить оповіщення військових-резервістів

Цього місяця в зоні відповідальності оперативного командування «Захід» будуть проводити збори з військовослужбовцями-резервістами, які мають бойовий досвід, отриманий під час проведення АТО на території Луганської та Донецької областей.
Відповідно до Указу Президента України від 18 травня 2015 року №274/2015 «Про внесення змін до Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних Сил України» «В особливий період на службу у військовому оперативному резерві першої черги в обов’язковому порядку зараховуються військовослужбовці, звільнені зі строкової військової служби, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які за своїми професійно-психологічними характеристиками і станом здоров’я придатні до служби у військовому резерві та відповідають встановленим вимогам проходження служби у військовому резерві, - на посади відповідно до їх військових звань».
Військовий резерв збуде займатися підвищенням та підтриманням військової навченості громадян з метою виконання завдань з захисту держави на професійному рівні.
«Важливо не допустити втрати для Збройних Сил підготовлених військовослужбовців, які звільняються з військової служби і брали безпосередню участь у бойових діях, зберегти накопичений бойовий потенціал підрозділів, після їх звільнення», – наголошують у прес-службі оперативного командування «Захід».
Резервістам відшкодовують компенсацію за проїзд до місця проходження зборів (туди і назад). Їм щорічно виплачуватимуть грошову допомогу у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військоваслужба #оповіщення #військові-резервісти #Захід
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...