• Головна
  • Перевиконали: роботодавці Хмельниччини збільшили надходження єдиного внеску
12:11, 3 вересня 2016 р.

Перевиконали: роботодавці Хмельниччини збільшили надходження єдиного внеску

Надходження єдиного внеску протягом січня-серпня 2016 року на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від роботодавців Хмельниччини склали 1 мільярд 655 мільйонів гривень. 
Отже, виконання індикативних показників забезпечено на 103,9 відсотка. Що в грошовому еквіваленті становить 61,7 мільйона гривень.
Тому з пониженням ставки єдиного соціального внеску до 22 відсотків, перерахована сума коштів до державних соціальних фондів у поточному році, менша на 908 мільйонів гривень. Таким чином темп росту становить 64,6 відсотків.
За таких умов зниження передбачено адекватне збільшення надходжень з ЄСВ за рахунок виходу представників бізнесу з тіньової виплати заробітної плати.
«Зекономлені на зменшенні ставки ЄСВ кошти роботодавці можуть спрямувати на підвищення рівня зарплат працюючим. Для цього нами разом із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування вироблено алгоритм дій щодо легалізації ринку праці і виведення з тіні  найманих працівників, оскільки стан надходжень з єдиного внеску найбільшою мірою залежить від рівня  оплати праці. Загалом реалізація таких заходів позитивно позначиться на соціальній захищеності працюючих та посилить платіжний баланс», - зазначив керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплата #тіньова #фіскальники #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...