• Головна
  • Курс на виживання! Опозиційний блок вже сьогодні готовий витягнути Україну з кризи.
ПОЛІТИКА
13:47, 6 вересня 2016 р.

Курс на виживання! Опозиційний блок вже сьогодні готовий витягнути Україну з кризи.

ПОЛІТИКА

Україна переживає важкі часи. За 2014-2015 роки ми втратили 16% своєї економіки і наближаємося до списку найбідніших країн світу. 
Скорочується промислове виробництво та експорт, ціни стрімко ростуть, люди ж тим часом втрачають роботу і, відповідно, надію на достойне життя. Такі проблеми болять активістам ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, вони постійно порушують питання стосовно вирішення проблем на різних рівнях.
Маючи чіткий план дій відновлення країни, політична сила не може спокійно спостерігати, як людей все далі заганяють за межу бідності. Голова ОП Хмельницької області Сергій Пономарьов каже: "Нині далеко не в останню чергу громадам болить питання підвищення тарифів. За два з половиною роки газ для населення здорожчав більш як у вісім разів, тепло - у чотири з половиною, електроенергія - у три рази, і це ще не межа. Вже у листопаді за однокімнатну квартиру доведеться сплатити понад півтори тисячі гривень, і ця сума перевищує прожитковий мінімум у нашій країні".
Сергій Пономарьов вважає, що люди змушені розплачуватися за неправильну зовнішню та внутрішню політику нинішньої влади і тільки ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК має великий досвід та реальні можливості відновлення промисловості. Затягувати з вирішенням проблем немає як, на сьогодні рівень безробіття досяг критичної межі. Особливо важка ситуація для жінок, людей старшого віку та молоді. Люди елементарно не бажають жити в Україні і прагнуть виїхати за кордон у пошуках кращого життя. Якщо ще рік тому бажання емігрувати було у 57% українців, то нині цей показник уже 65%.
Українці не перестали любити свою країну, просто умови, які для них створили, нереальні навіть для існування. Голова ОП Хмельницької області Сергій Пономарьов переконаний - якщо відновити роботу підприємств і створити робочі місця люди, повернуться на батьківщину і працюватимуть на розвиток своєї економіки, а не іноземної.
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК розробив та опублікував програму виходу з кризи, яка передбачає комплексний план відновлення економіки. В першу чергу необхідно терміново внести зміни в бюджет 2016 року, у яких передбачити підтримку регіонального розвитку та стимуляцію промисловості. Далі - податкова реформа, відновлення експорту, підтримка малого та середнього бізнесу, запуск уже існуючих і відкриття нових виробництв.
Для того, щоб вийти з ризи, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК і його голова у Хмельницькій області Сергій Пономарьов вимагає проведення дострокових виборів у ВР. На зміну нинішній владі мають прийти професіонали, які терміново візьмуться за справу.
Після встановлення миру і завершення бойових дій політична сила планує покращити бізнес-клімат, стабілізувати гривню та вирішити інші важливі питання. Реалізація плану ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ дозволить відновити економіку. Мільйони людей отримають роботу і достойну зарплатню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опозиція #реформи #активісти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...