
16:29, 5 вересня 2016 р.
На Хмельниччині захмелілий чоловік ледь не втопився в колодязі
Пригода сталася днями у селі Білогородка. Про пригоду повідомили рятувальників близько 20:00.
У прес-службі ДСНС у Хмельницькій області повідомляють, що на вул. Калініна з власної необережності в колодязь глибиною 18 м впав чоловік 1978 року народження.
Виявилося, що він перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Оперативно на місце пригоди прибули рятувальники разом з місцевою пожежною командою с.Білогородка. Вони витягли потерпілого на поверхню за допомогою рятувальних мотузок та пожежного пояса.
Чоловіка було передано працівникам швидкої допомоги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:31, 29 травня
09:45, 1 червня
86
14:05, 4 червня
17:15, 29 травня