• Головна
  • На Хмельниччині 266 мільйонів гривень земельного податку сплатили юридичні особи
15:37, 6 вересня 2016 р.

На Хмельниччині 266 мільйонів гривень земельного податку сплатили юридичні особи

За підсумками січня-серпня 2016 року до місцевих бюджетів Хмельниччини надійшло 342 мільйони гривень плати за землю.
Як зазначають фахівці Головного управління ДФС у Хмельницькій області понад 266 мільйонів гривень земельного податку сплатили юридичні особи, решта – 75 мільйонів гривень плати за землю надійшло від фізичних осіб.
Зазначений платіж справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
Також, при припиненні права власності на земельну ділянку, сплата податку здійснюється за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році. У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку. Новий власник сплачує починаючи з місяця, в якому у нового власника виникло право власності.
«Налагодивши дієву співпрацю з місцевими громадами, ми разом дбаємо про максимальне залучення до сплати земельного податку та орендної плати за землю визначеного законом кола платників. Адже це та складова, яка безпосередньо надходить на забезпечення соціальних потреб громади, саме тому в умовах фінансової децентралізації важливо зберегти і примножити кожну гривню», – зазначив керівник регіонального представництва ДФС Анатолій Марценюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...