• Головна
  • Хмельничани можуть отримати інформацію про доходи та податки скориставшись інтернетом
09:02, 7 вересня 2016 р.

Хмельничани можуть отримати інформацію про доходи та податки скориставшись інтернетом

Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області запрошує платників податків до системного користування сервісними послугами, які пропонує офіційний портал Державної фіскальної служби України.

Хмельницькі платники податків, для спрощення отримання інформації, можуть скористатися сервісом: «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису».

Для отримання інформації, необхідно сформувати запит в електронному вигляді. Запит можна зробити виключно для отримання інформації про себе. Сформований запит підписується електронним цифровим підписом з одночасним застосуванням посиленого сертифіката і відправляється на електронну адресу «Єдиного вікна подання електронної звітності».

На офіційному веб-порталі ДФС розміщено Порядок формування Запиту з використанням ЕЦП та отримання відповіді на запит.

Суми отриманих доходів і сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (поквартально), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 60 днів після його закінчення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #доходи #інтернет #запит
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...