Столичні товариства змовилися під час торгів із закупівлі обладнання для Хмельницької АЕС

Обидва товариства оштрафували на 133 тис грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів та позбавили права 3 роки брати участь у держзакупівлях.
Антимонопольники області розглянули подання УСБУ в Хмельницькій області та встановили, що ТОВ «Газовимірювалі системи» (м. Київ) та ТОВ «Технологія для життя» (м. Київ) у жовтні 2015 року узгодили дії під час проведення ВП «Хмельницька АЕС» процедури відкритих торгів із закупівлі компресора DE/PE250-HE.
Під час розслідування з’ясувалося, що документи, подані товариствами готувались однією і тією ж особою, а учасники закупівель обмінювались інформацією під час підготовки до участі у торгах. Крім того, довідки про відсутність заборгованості отримувала одна, уповноважена товариствами, особа. Обидва підприємства є дистриб’юторами німецької компанії «Dräger Safety AG & Co. KGaA».
Через відсутність змагальності у торгах відбулося обмеження конкуренції з метою забезпечення перемоги ТОВ «Технологія для життя».
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Технологія для життя» та ТОВ «Газовимірювальні системи» на 133 тис грн.

Хмельницьке обласне територіальне відділення антимонопольного комітету України
антимонопольнийкомітет торги ХАЕС ТОВ штраф держзакупівлі Хмельниччина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі