• Головна
  • Хмельницьким курсантам-прикордонникам показали наслідки наркоманії (Фото)
09:03, 15 вересня 2016 р.

Хмельницьким курсантам-прикордонникам показали наслідки наркоманії (Фото)

У Хмельницькій Національній академії державної прикордонної служби України у Хмельницькій області провели цільову роботу з курсантами.
«Обережно, наркотики!» – під такою назвою проходило інформування військовослужбовців.
Поширення та вживання наркотичних речовин на сьогоднішній день залишається однією з гострих проблем суспільства. Через недостатню обізнаність населення про шкідливість наркотиків, відсутність методів профілактики у багатьох молодих людей склалося неправильне уявлення про наркоманію. Військовослужбовцям академії розповіли всю правду про небезпеку вживання наркотиків, всіх груп психоактивних речовин – тютюну, алкоголю, лікарських та нелегальних наркотичних засобів, а також дозвілля у сумнівних компаніях.
Спільно із завідувачем відділення з посиленим наглядом Хмельницької обласної психіатричної лікарні №1 Н. Підкалюк курсантам провели профілактичну бесіду.
DSC_0229
Подивилися також відеоролик «Негативні наслідки вживання наркотичних речовин».
Під час бесіди порушили актуальні проблеми життя сучасної молоді та ознайомилися з наслідками шкідливих звичок на здоров’я людини та оточуючих.
Курсантам медичний працівник розповіла про першу допомогу при отруєнні наркотичними речовинами, психологічну та фізичну залежність від наркотичних речовин та результати наркотичної залежності.
Про «Шлях на узбіччя життя» всім присутнім розповів Митрофорний протоієрей отець Василь УПЦ КП. Він навів дані про вплив шкідливих звичок на духовне життя людини.
DSC_0232Викладач кафедри кримінального права та процесу майор юстиції Ю. Степанова ознайомила з статтями кримінальної, адміністративної відповідальності за придбання, вживання та розповсюдження наркотичних препаратів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#академія #держприкордонслужба #наркотики #лекція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...