11:00
24 липня
Подія сталася вчора, 14 вересня, в обласному центрі.
У прес-службі патрульної поліції Хмельницького повідомляють, що близько 20:30 на зупинці громадського транспорту на вулиці Кам’янецькій помер чоловік.
Поліціянтам зателефонували на лінію «102» та повідомили, що на зупинці помер чоловік 1973 року народження.
Патрульні поспілкувалися з товаришем померлого і дізналися, що чоловіки разом їхали додому в тролейбусі. Коли вийшли з транспорту на зупинку, то чоловікові раптово стало погано і він упав. На місце події одразу викликали карету швидкої допомоги. Врятувати чоловіка не вдалося.
Поліцейські пізніше дізналися про те, що він мав проблеми з серцем.