У Хмельницькому визначать основні проблеми безпеки руху

Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!» у рамках проекту «Безпека на дорогах», ініціює круглий стіл «Безпечне місто». Метою заходу є визначення основних проблем безпеки руху на дорогах у Хмельницькому.
Разом з тим учасники планують розробити концепцію покращення умов для безпеки руху усіх учасників дорожнього руху в нашому місті. Проведуть круглий стіл у конференц-залі торгово-промислової палати 20 вересня. Початок о 12:00.
«У місті Хмельницькому гостро стоїть питання безпеки, недостатнім чином розвинута дорожня інфраструктура міста, яка не пристосована до великої кількості транспортних засобів, доступності пересування містом людей з обмеженими фізичними можливостями, відсутність велодоріжок, – кажуть організатори.Ми очікуємо отримати можливості співпраці, а також знайти конкретні шляхи вирішення та дії з проблеми безпеки на дорогах».
Участь у заході запрошують взяти міського голову Хмельницького,  представників Управління патрульної поліції міста, Управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради, Державної служби України з безпеки на транспорті у Хмельницькій області, а також зацікавлені громадські організації міста.
За даними управління патрульної поліції на вулицях міста 32 аварійно-небезпечні ділянки і 10 місць концентрації ДТП. Негативно на безпеку на дорогах міста впливає й низька взаємоповага усіх учасників дорожнього руху, недотримання правил дорожнього руху. Одним з факторів небезпеки є відсутність пішохідних переходів, тротуарів та ін.
Учасники круглого столу мають дослідити місця концентрації ДТП та розробити заход щодо їх ліквідації та зменшення аварійності на даних ділянках; створити систему реєстрації місць підвищеної аварійності та інформування про них учасників дорожнього руху; знайти шляхи вирішення проблеми дорожньої інфраструктури (пішохідні переходи, тротуари тощо, встановлені з порушенням будівельних норм) та ін.

Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!»
Соціальнаініціатива«Хтосьнезробить!» ДТП місця Хмельницький вирішенняпроблем
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі