Вартість імпортованих російських товарів на Хмельниччину цього року вже склала 1,3 мільярда гривень

У цьому році бізнес-спільнота Хмельниччини переважно купляла за кордоном продукцію для забезпечення виробничих потреб.
Митники розповідають, що початку року партнерами при імпорті товарів на терени області залишаються Росія, Швейцарія, Польща, Німеччина та Нідерланди. Сумарний товарообіг ввезеної з цих країн на митну територію України продукції обраховується у 4,5 мільярда гривень.
Імпортовані на Хмельниччину товари характеризуються тим, що мають подальше промислове використання (сировинна переробка, розвиток виробництва  та забезпечення його вузлами та агрегатами).
Тільки вартість імпортованих товарів з Росії склала 1,3 мільярда гривень. Ця сума відповідає рівню минулого року. Переважно це твели, стальний прокат, порошок алюмінієвий, мінеральні добрива та насоси канальні.
З Швейцарії було імпортовано товари вартістю 1,2 мільярда гривень (це у три рази більше ніж за аналогічний період минулого року). Переважно це трактори колісні, механізми для збирання сільськогосподарських культур; обладнання для переробки сільгосппродукції, дріт алюмінієвий та санітарно-технічні вироби. 
З Польщі партнери поставили на Хмельниччину кам‘яне вугілля, запасні частини до автомобілів, автобуси та прокат плоский.
З Німеччини ввозили промислове обладнання та сільгоспмашин.
Вартість усіх ввезених на територію нашої області товарів склала понад 6,8 мільярда гривень. Це на 61 %, ніж у 2015 році. А митники з початку року оформили 7,5 тисячі імпортних декларацій.

Територіальні органи ДФС у Хмельницькій області
митниця товари імпорт Хмельниччина Росія Польща Німеччина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі