• Головна
  • Заробітна плата хмельницьких вчителів зросте в наступному році
13:39, 19 вересня 2016 р.

Заробітна плата хмельницьких вчителів зросте в наступному році

Підвищення заробітної плати та зміни в системі підвищення кваліфікації очікуються у 2017 році.
Заробітна плата вчителів, що перебувають між 8 і 12 розрядом, збільшиться на третину. Цього досягнуть, зокрема, за рахунок підвищення вчителів у тарифній сітці на 2 розряди.
Зростатиме не лише мінімальна заробітна плата та зарплата бюджетників, на вчителів очікують додаткові 500—800 гривень. Таку інформацію повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.
«На 2017 рік ми просуваємо вчителя в тарифній сітці. Я вважаю абсолютною несправедливістю, що вчитель вищої категорії оплачується по 12-му тарифному розряду, а молодий викладач вищої школи, при всій повазі, — по 15-му. Цей розрив має бути подолано», — зазначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
Зміни стосуються педагогічних працівники, які наразі мають 8—12 розряд. Всі вони мають піднятися тарифною сіткою на 2 розряди вгору. 
«Моя позиція полягає в наступному: ми маємо піднімати заробітну плату вчителям, але маємо міняти й систему підвищення кваліфікації, про що йдеться в законі «Про освіту». Ми маємо більше мотивувати кращих, бо вони мають стати агентами змін — тут йдеться про добровільну сертифікацію вчителів. Ми маємо ставити нові вимоги до методик викладання — тоді це буде процес, що відобразиться на результативності і якості навчання дітей», — зауважила Лілія Гриневич.
Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомляв про підвищення зарплат вчителів і лікарів майже на тисячу гривень.
Зокрема, такі зміни передбачає проект закону про держбюджет на 2017 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплата #підвищення #бюджет #кваліфікація #Хмельницький #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...