• Головна
  • Хмельницькі студенти та активісти врегульовуватимуть конфлікти інтересів у місцевих радах (Фото, відео)
14:02, 19 вересня 2016 р.

Хмельницькі студенти та активісти врегульовуватимуть конфлікти інтересів у місцевих радах (Фото, відео)

У Хмельницькому університеті управління та права стартував проект «Сприяння неупередженості рад Хмельниччини».
У рамках проекту «Сприяння неупередженості рад Хмельниччини» студенти  Хмельницького університету правління та права, які проходять практичне навчання у Юридичній клініці закладу разом з активістами ГО «Хмельницька ініціатива» проаналізують регламенти ряду міст та об’єднаних територіальних громад Хмельницької області. Особливу увагу, під час дослідження, зосередять на наявності чітко прописаних механізмів врегулювання конфліктів інтересів.
DSC01062
«Разом із студентами ми будемо аналізувати голосування у радах. Шукатимемо також випадки конфліктів інтересів та публікуватимемо їх у ЗМІ, щоб усі знали, – розповідає голова ГО «Хмельницька ініціатива» Олег Черненко. – Найбільш актуальними та нагальними є земельні питання. Тому треба чимшвидше чітко прописати регламент, щоб не було конфлікту інтересів та махінацій».
Проект триватиме до кінця року. Організатори мають на меті створити ті зміни, які приймуть у регламент у містах обласного значення та територіальних громад. У результаті буде розроблено ряд рекомендацій, що допоможуть врегулювати конфлікт інтересів, у регламенти місцевих рад.
Навчатимуть студентів місцеві активісти та активісти з Івано-Франківського.
«У нас депутати ідуть у ради, щоб відстоювати свої інтереси. Потрібно викорінювати конфлікти інтересів. Потрібно вчити людей викорінювати це, адже за безцінь у нас виділяються земельні ділянки, замість того, щоб проводити аукціони та отримувати кошти в бюджети. Тому ми будемо вчити розпізнавати конфлікти інтересів і вчитися їх позбуватися на місцевих рівнях,  – каже спікер з Івано-Франківського, представник громадського руху «Чесно» Віталій Світлик. Сьогодні він розповідав студентам про досвід отримання публічної інформації.
DSC01073
Сьогодні під час для студентів також виступили завідувач Юридичної клініки Хмельницького університету управління та права Мирослава Гарієвська та ректор Хмельницького університету управління та права Олег Омельчук.
DSC01071
Як тільки студенти та активісти напрацюють кейс змін, тоді активісти підуть до депутатів з ним.
Під час дводенного навчання студенти отримають навики з надсилання інформаційних запитів, опрацьовуватимуть регламенти, співставлятимуть з законами України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #влада #СприяннянеупередженостірадХмельниччини #конфліктінтересів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...