• Головна
  • Як змінити фото у паспорті і куди для цього йти у Хмельницькому (Фото)
Перевірено на собі
16:19, 19 вересня 2016 р.

Як змінити фото у паспорті і куди для цього йти у Хмельницькому (Фото)

Перевірено на собі

За законом України при досягненні 25 та 45 років, кожен українець зобов'язаний вклеїти нову фотографію у свій паспорт. У Хмельницькому цю послугу можна отримати в відділенні Центру надання адміністративних послуг, що на Соборній, 16.
Ми вирішили спробувати скільки часу піде на отримання цієї послуги та разом перевірити, як працює Центр надання адміністративних послуг у Хмельницькому.
Прямуємо туди. На рецепції розповідають, що треба мати, аби вклеїти фото. Для того, аби до паспорта громадянина України вам вклеїли фото при досягненні 25- і 45-річного віку необхідно принести дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.
Аби змінити фото обов’язково необхідно мати й місцеву прописку. Послуга є безкоштовною.

Як змінити фото у паспорті і куди для цього йти у Хмельницькому (Фото), фото-1

На рецепції допомагають й отримати чек. На ньому написаний номер, за яким вас викличуть до кабінету, і, власне номери кабінетів, у яких можуть надати ту послугу, яку ви прийшли отримати.

Я отримала свій талончик о 11:08 і була 130.

Півтори години поки я чекала, щоб на екрані висвітився мій номер вдалося оцінити роботу ЦНАПУ.Перевагами відділення є те, що постійно на рецепції є люди, які проконсультують і допоможуть швидко отримати чек. Якщо порівняти із філією №1 ЦНАПу, то тут місця для очікування більше. Є столи, за якими можна спокійно щось написати та м’які крісла. Їх у ЦНАПі поставили немало, хоч на всіх не вистачає. З десяток людей мають чекати своєї черги стоячи. У приміщенні також є куточок, де продають каву/чай, а також столик для дітей. На ньому іграшка. Лиш одна.
1Приміщення ЦНАПу немаленьке, тому екран, на який виводять чергу, не один. Перевагою є й безкоштовний доступ до Інтернету. 
2Кожне робоче місце підписане номером, тому переплутати важко.
4Викликали мене лиш о 12:37, а саму послугу оформляли близько 10 хвилин.
Адміністратор до якої я потрапила розповіла, що саме на цю послугу часу йде не багато, якщо людина принесла документи вчасно.
Якщо впродовж місяця після дня народження за послугою ви не прийшли, то на вас складають адміністративний протокол. Тоді на обслуговування однієї людини можне піти й до години.
«За сьогодні Ви у мене перша, хто приніс документи вчасно. Ви перша, кому я надаю послугу без оформлення адміністративного протоколу, – сказала мені адміністратор Вікторія Коваленко. – Близько 90% людей приходять вклеїти фото невчасно (через два місяці й більше). Доводиться складати адмінпротоколи».
Після оформлення усіх документів дають Опис та кажуть чекати на смс-повідомлення. Послугу надають у п’ятиденний термін із дня звернення.
Пройшло п’ять робочих днів і на мій мобільний прийшло смс-повідомлення: «Просимо отримати результат послуги в ЦНАП. вул.Соборна, 16. тел.765861».
3
Цього  разу в черзі я була значно менше часу. З собою обов’язково мати опис, який вам дали при оформленні послуги. 15 хвилин і паспорт з новеньким фото у мене.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фото #паспорт #вклеїти #Хмельницький #ЦНАП
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...