• Головна
  • У Хмельницькому створили нове комунальне підприємство з статутним капіталом на один мільйон гривень
16:35, 21 вересня 2016 р.

У Хмельницькому створили нове комунальне підприємство з статутним капіталом на один мільйон гривень

Текст рішення про створення комунального підприємства Хмельницької міської ради «Надія» на сайті міської ради з'явився 13 вересня. Створення установи підтвердив міський голова Олександр Симчишин на сесії міської ради 21 вересня.
У рішенні йдеться про сформуваний статутний капітал у розмірі 1 000 000 (один мільйон) гривень та Статут комунального підприємства.
Підпорядковуватиметься воно управлінню житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради.
Метою КП «Надія» є господарська діяльність для досягнення економічних і соціальних результатів з метою отримання прибутку. Про це мова йде у статутних документах.
Підприємство створили для створення сприятливих умов для співіснування людей та тварин у Хмельницькому, а також забезпечення здійснення контролю за дотриманням Правил утримання тварин, проведення просвітницької діяльності щодо гуманного відношення до тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті.
Наразі підприємство знаходиться на вул. Курчатова, буд.118/10. Міський голова Олександр Симчишин під час восьмої сесії міської ради наголосив на тому, що наразі розглядають питання перенесення притулку в мікрорайон Гречани.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комунальнепідприємство #Надія #створення #нове #тварини #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...