На Хмельниччині провели антитерористичне тренування

Мета заходу – підвищення рівня готовності до протидії можливим терористично-диверсійним загрозам.
На Хмельниччині, з серпня місяця, встановлено «синій», що означає потенційний, рівень терористичної загрози. 
Тому, на території державного підприємства «Шепетівський ремонтний завод» провели спеціальне антитерористичне тренування, організоване Управлінням СБУ в Хмельницькій області.
Завдання заходу – підвищити рівень готовності до протидії можливим терористично-диверсійним загрозам та надзвичайним ситуаціям на об’єктах оборонно-промислового комплексу.
По завершенню тренування були виявлені недоліки у захисті особливо важливого у стратегічному значенні підприємства. Саме тому такі заходи засвідчили необхідність посилення та вдосконалення його захисту. 
Співробітники СБУ надали методичну допомогу щодо організації заходів по своєчасному виявленню підозрілих та вибухових предметів. Зокрема, проведення обов’язкового огляду поштових відправлень, а також додатково відпрацювали інструкції дій персоналу у разі надзвичайної події.
Тренування, ініційовані СБУ, і надалі будуть проводитися на різних об’єктах інфраструктури нашого краю, щоб налагодити досконалу схему реагування на надзвичайні події та уникнути можливих негативних наслідків.
Також, служба безпеки України закликає мешканців області бути пильними та відповідальними і повідомляти про підозрілих осіб та предмети у правоохоронні органи. 
Для цього в Управлінні СБУ у Хмельницькій області постійно діють телефони гарячої лінії: (0382) 65-72-73 , 65-12-57.

Пре-служба СБУ у Хмельницькій області
СБУ Хмельнииичина загроза антитерористичне тренування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі