• Головна
  • У NASA змінили дати знаків Зодіаку, подивись який зодіакальний знак у тебе зараз
20:42, 22 вересня 2016 р.

У NASA змінили дати знаків Зодіаку, подивись який зодіакальний знак у тебе зараз

Американське космічне агентство NASA пропонує додати в зодіакальний круг нове, тринадцяте сузір'я Змієносця. Стаття про це опублікована на освітньому порталі агентстваNASA Space Place.

Вчені пояснюють, що систему з 12 ключових сузір'їв вперше сформулювали астрономи Стародавнього Вавилона три тисячі років тому. Ця система описує положення Сонця в момент народження людини. Однак через століття становище земної осі помітно змінилося, змінився і малюнок зоряного неба, тому в установлену систему необхідно вносити коригування.

Оскільки в Вавилоні використовувався календар з 12 місяців, заснований на фазах Місяця, то дуже зручно було поділити зодіак на 12 рівних частин, які відповідають місяцям. І незважаючи на те, що стародавні вчені нараховували 13 зодіакальних сузір'їв, від одного для зручності довелося відмовитися.

Змієносець знаходиться на небосхилі між Скорпіоном і Стрільцем. За даними NASA, Сонце проходить по екліптиці через сузір'я Змієносця з 30 листопада по 18 грудня. Його знак являє собою латинську букву "U" перечерпнуту хвилястою лінією, схожою на знак "тильда", - "~".
e23265376411a5a717b58646d93c5e95
Таким чином, календарні дати звичних знаків гороскопу зсуваються. Наприклад, люди, які, як вважалося раніше, народилися під знаком Лева, насправді повинні вважати себе народженими під знаком Рака. На Скорпіонів за новою системою взагалі доводиться лише тиждень в році, тоді як в знаку Діви Сонце знаходиться цілих 45 днів.

Нижче представлений оновлений гороскоп, в ньому вже враховано і змінені дати, і новий знак Змієносець:
f5c7dc4a9f60b57ecae1fb32818a35f0
Видання зазначає, що Змієносець може виявитися не останнім додаванням до зодіакальною системі. У 1970-х роках пропонувалося включити в зодіак ще одне сузір'я - Кита - і сформувати систему з 14 знаків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зодіак #гороскоп #зміни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...