10:36, 29 вересня 2016 р.
Для хмельницьких водіїв тролейбусів провели лекції (Фото)
Лекції стосувалися проблем та можливостей безпечного пересування інвалідів-візочників та інвалідів з вадами зору.
Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!» проект патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ, спільно з ГО «Світ без бар’єрів» 27 та 28 вересня провели 2 лекції на тему «Люди з обмеженими фізичними можливостями на дорозі та у громадському транспорті».
Так як доступ до тротуарів через відсутність з’їздів і пандусів є неможливим, інваліди-візочники змушені пересуватися проїжджою частиною. Також незважаючи на те, що у місті курсує 9 низькопідлогових тролейбусів, це не поліпшило в достатній мірі можливість скористатися їхніми послугами.
Інваліди-візочники, через низьку взаємоповагу пасажирів громадського транспорту, велику завантаженість тролейбусів і недостатнє виконання обов’язків працівниками підприємства ХКП «Електротранс» при посадці-висадці людей з обмеженими фізичними можливостями відчувають дискомфорт при використанні цього виду транспорту.
Лектор представник ГО «Світ без бар’єрів» Булах Валерій Олександрович зазначив, що в останні роки з’явилась можливість пересуватись містом електротранспортом, з появою низькопідлогових тролейбусів, але нажаль не всі водії виходять допомогти при посадці-висадці, хоча це є їхнім прямим обов’язком.
«Ми вирішили звернути увагу працівників ХКП «Електротранс» до проблеми безпеки руху, особливо у тих моментах коли на проїжджій частині вони бачать інвалідів-візочників та велосипедистів. Оскільки як правило ті рухаються у правій смузі і можуть здійснювати об’їзд тролейбуса саме з правої сторони, і інколи водії не помічають їх. Нажаль лиш 2 з 10 велосипедистів за підрахунками соціальної ініціативи «Хтось не зробить!», знають правила дорожнього руху і виконують їх, а у місті з кожним роком все більше і більше стає велосипедистів, але через деякі проблеми дорожньої інфраструктури вони пересуваються дорогами містами і не завжди дотримуються правил дорожнього руху. Тому наші рекомендації завжди бути пильними особливо на перехрестях, пішохідних переходах. Водій має упевнитись що інвалід-візочник бажає скористатись їхнім транспортом , вийти і здійснити посадку-висадку згідно правил перевезень пасажирів.
Кожен бажаючий який хоче скроститась послугами електротранспорту з низькопідлоговою посадкою, може його відслідковувати за яким маршрутом і де знаходиться тролейбус в реальному часі на сайті, обравши в меню «низькопідлогові»», - зауважує координатор проекту «Безпека на дорогах» соціальної ініціативи «Хтось не зробить» Сергій Коваль.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У Кам’янському продають легендарний завод: які потужності має
Новини компаній
17:00
4 жовтня
ТОП новини
Оголошення
10:12, 1 жовтня
15
11:09, 23 вересня
6
14:56, 25 вересня
119
15:02, 2 жовтня
17
19:12, 25 вересня
live comments feed...