• Головна
  • Дізнайся скільки доведеться заплатити за спалювання листя у Хмельницькому
15:04, 29 вересня 2016 р.

Дізнайся скільки доведеться заплатити за спалювання листя у Хмельницькому

З року в рік восени є одна з найгостріших екологічних і соціальних проблем - масове спалювання опалого листя, сухих гілок і трави. Цього робити не можна, попереджають в управлінні з питань екології та контролю за благоустроєм міста Хмельницького.

Дим від такого багаття знижує імунітет, посилює хронічні і серцево-судинні захворювання, вражає дихальні шляхи і може викликати онкологію. У людей, які вдихають таке повітря, знижується імунітет, посилюються хронічні і серцево-судинні захворювання. Найважче доводиться тим, хто має алергію або астму, хворіє бронхітом, ринітом чи тонзилітом.

Спалювання сухого листя - це злочин, який карається законом. Кожен, хто вирішив отруїти життя свого сусіда по Закону України заплатить штраф у розмірі від 340 до 1360 грн. для громадян та від 850 до 1700 грн. для посадових осіб.

Шановні читачі, якщо помітили несумлінну людину, яка спалює листя і не бажає позбутися шкідливої ​​звички, звертайтеся в управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Хмельницького. Також, можна звернутися в міліцію або службу порятунку.

#спалювання #листя #штраф
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...