• Головна
  • «Спецкомунтранс» встановив нові ціни на вивезення сміття у Хмельницькому
17:32, 6 жовтня 2016 р.

«Спецкомунтранс» встановив нові ціни на вивезення сміття у Хмельницькому

Норми твердих побутових відходів у місті Хмельницькому оприлюднила адміністрація ХКП «Спецкомунтранс» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.08 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» норми надання послуг з вивезення побутових відходів переглядаються один раз на п’ять років.
У підприємстві наголошують на тому, що передні тарифи були встановлені ще у 2010 році. Норми накопичення твердих побутових відходів у місті Хмельницькому затверджені рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 09 вересня 10 № 120.
У зв’язку з цим виникла необхідність затвердити норми у місті, які були розроблені Державним підприємством «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства».
Рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради №673 від 22 вересня 2016 року «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Хмельницькому та втрату чинності рішення виконкому» змінено норми надання послуг з вивезення побутових відходів для населення та юридичних осіб.
Відповідно до затверджених норм вартість послуг з вивезення побутових відходів для населення, починаючи з 1 жовтня 2016 року, складає:
СнимокВартість вивезення 1 м3 побутових відходів, яка затверджена рішенням виконавчого комітету № 500 від 23.07.2015 р. «Про встановлення тарифів на послуги Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» з вивезення побутових відходів», не змінюється.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміття #тарифи #вивезеннявідходів #Спецкомунтранс #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...