
16:56, 10 жовтня 2016 р.
Завтра у Хмельницькому стартує опалювальний сезон
Розпорядження про початок опалювального сезону 2016-2017 років 11 жовтня підписав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.
Олександр Сергійович зобов’язав директора міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» Володимира Скалія і директора комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» Сергія Цимбалюка 11 жовтня 2016 року провести поетапне включення опалення у житлових будинках міста та всіх інших споживачів, на період включення котелень та теплових мереж забезпечити роботу обслуговуючого персоналу цілодобово.
Відповідне рішення було прийняте у зв’язку з різким зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря та тенденцією до подальшого її зниження.
ТОВ «Житлово-експлуатаційне об’єднання», квартирно-експлуатаційному відділу м. Хмельницького, підприємствам та організаціям, на балансі яких знаходиться житловий фонд, рекомендовано на період включення в роботу котелень та теплових мереж забезпечити роботу обслуговуючого персоналу в цілодобовому режимі та провести поетапне включення опалення у житлових будинках міста.
Читайте також: Дорожники Хмельниччини практично готові до осінньо-зимового періоду (Фото)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:23
13 листопада
23:10
12 листопада
ТОП новини
Оголошення
09:15, 14 листопада
21:35, 8 листопада
11:11, 6 листопада
52
20:22, 11 листопада
42