18:57, 10 жовтня 2016 р.
Комунальні підприємства Хмельницького оновили техніку уже на 29 мільйонів гривень (Фото, відео)
Аби комунальні господарства Хмельницького працювали якісно у бюджеті на 2016 рік було виділено майже 40 млн грн на оновлення основних засобів та придбання нової техніки. Уже придбано 22 одиниці техніки на 29 млн грн. Ще 5 одиниць незабаром приїде до Хмельницького.
Частину придбаних комунальних авто презентували на базах підприємств 10 жовтня.
«Фактично ця нова техніка, яка придбана цього року – це сучасна техніка та економніша техніка. Кожне ЖКГ отримало до зими прибиральну техніку для того, щоб можна було чистити сніг на широких тротуарах і на прибудинкових територіях, – каже міський голова Олександр Симчишин. – До оновлення основній техніці могло бути до 40 та й 50 років. Це стара радянська техніка, яка вже давно вичерпала свій термін експлуатації». Комунальне підприємсто з будівництва, ремонту таексплуатації доріг отримало два піскорозкидача МАЗ (3,4 млн грн). Машини є багатофункціональними: влітку вони працюють на полив, а взимку – на очистку снігу і розкидання піску. Оновили техніку й у КП «Спецкомнтранс».
Для КП «Теплокомуненерго» у 2016 році придбали аварійну машину «Форд» (400 тис грн), КРАН (1,5 млн грн), МАЗ-лісовоз (2 млн грн), МАЗ-самоскид (1,5 млн грн), DAV (3,2 млн грн). З міського бюджету було виділено близько 80% коштів на придбання техніки, решта – кошти підприємства.
Для КП «Хмельницькводоканал» цьогоріч придбали кран (2,5 млн грн), екскаватор (2,2 млн грн), мулосос (2,1 млн грн), ГАЗель (400 тис грн).
На фото техніка стара (термін експлуатації її уже вийшов) і нова (придбана у 2016 році):
«Техніка, яку ми придбали за останні два роки дозволила буде служити нам довго. Такої техніки треба більше. Вона сучасна і вона споживає менше палива, вона не потребує значних витрат на ремонти», – каже директор КП «Хмельницькводоканал» Віталій Кавун.
На наступній сесії міської ради, яка відбудеться уже 26 жовтня з міського бюджету планують виділити кошти на купівлю ще декількох одиниць техніки, яка буде необхідною у зимовий період.
Наступного року оновлювати техніку комунальних підприємств у міській раді планують далі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Касети для розсади: як вибрати та правильно використовувати?
Новини компаній
17:11
21 січня
16:00
20 січня
ТОП новини
Оголошення
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
17:17, 17 січня
13:39, 17 січня
11:35, 14 січня
live comments feed...