11:00
24 липня
Народний обранець звернувся до депутатів обласної ради, щодо покращення житлових умов олімпійській чемпіонці Аліні Комащук.
З відповідним запитом звернувся представник партії «Свобода» Дмитро Лучков.
«Наразі Аліна Комащук отримала пропозиції щодо переходу в інші регіони, які обіцяють їй створити кращі умови для проживання. Ми не можемо втратити таких спортсменів. Нам потрібні такі призери, які представляють нашу область та країну», - зауважив свободівець.
Звернення підтримали 65 депутатів.